Wrocław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
869 900 PLN
Powierzchnia
88,33 m2
Liczba pokoi
7

Lokalizacja: Wrocław, ul. Piastowska między pl. Grunwaldzkim a Sienkiewicza.

Opis: Mieszkanie jest doskonałą inwestycją, cały czas wynajętą w 100%. Mieści się na wysokim parterze kamienicy z zadbaną klatką schodową.
Obecnie składa się z 7 niezależnych pokoi, dwóch łazienek z WC, otwartej kuchni, schowka i przedpokoju. Trzy większe pokoje wychodzą na stronę wschodnią od podwórka, a pozostałe cztery na zachodnią stronę z ulicą.
Kuchnia w pełni wyposażona, dostosowana do użytku dla siedmiu lokatorów. Można przy stole zjeść normalnie posiłek nie zabierając go do pokoju.
W obu łazienkach zainstalowano kabiny prysznicowe, a w większej mamy pralko-suszarkę.
Wszystkie okna mieszkania wyposażone są w mikrowentylatory, a drzwi pokoi mają odpowiednie otwory, aby w pokojach nie tworzyła się wilgoć. Spełnia to swoje zadanie.
W schowku na końcu przedpokoju znajduje się piec gazowy dwufunkcyjny. Zainstalowano czujnik sadzy.
Od strony podwórka można zaparkować samochód. Wejście do budynku od parkingu jest otwierane kluczem.

ATUTY: Usytuowanie tej inwestycji pozwala nie obawiać się o obłożenie pokoi na umowach długoterminowych.
Politechnika, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny oraz inne prywatne uczelnie w okolicy zapewniają popyt na naszą ofertę. Ponadto bliskość ogromnych firm, Galerii Handlowej zatrudniających tysiące pracowników zwiększa jej atrakcyjność.

INWESTYCJA: Zwrot z inwestycji może sięgać nawet 8% ( przy zakupie gotówkowym). Od początku kiedy mieszkanie zostało oddane po remoncie w najem jest cały czas w pełni wynajęte.

Linie tramwajowe, autobusowe i cała komunikacja z Ronda Reagana ( 3 minuty piechotą) skomunikuje nas z resztą miasta w każdym kierunku.

KONTAKT: Dominika Floryan | tel: 692 619 386 | dominika.floryan@easyroom.pl

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację!

  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Uczelnia, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Zabudowa niska
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Dominika Floryan

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TopEstate4you Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TopEstate4you Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mińska 38 lokal 112-114, 54-610 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topestate4you.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu