Wrocław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
799 000 PLN
Powierzchnia
88,33 m2
Liczba pokoi
7

Lokalizacja: Wrocław, ul. Piastowska między pl. Grunwaldzkim a Sienkiewicza.

Opis: Sprzedam mieszkanie 300 m od Pl. Grunwaldzkiego. Mieszkanie jest doskonałą inwestycją, cały czas wynajętą w 100%. Mieści się na wysokim parterze kamienicy z zadbaną klatką schodową.
Obecnie składa się z 7 niezależnych pokoi, dwóch łazienek z WC, otwartej kuchni, schowka i przedpokoju. Trzy większe pokoje wychodzą na stronę wschodnią od podwórka, a pozostałe cztery na zachodnią stronę z ulicą.
Kuchnia w pełni wyposażona, dostosowana do użytku dla siedmiu lokatorów. Można przy stole zjeść normalnie posiłek nie zabierając go do pokoju.
W obu łazienkach zainstalowano kabiny prysznicowe, a w większej mamy pralko-suszarkę.
Wszystkie okna mieszkania wyposażone są w mikrowentylatory, a drzwi pokoi mają odpowiednie otwory, aby w pokojach nie tworzyła się wilgoć. Spełnia to swoje zadanie.
W schowku na końcu przedpokoju znajduje się nowy piec gazowy dwufunkcyjny. Wymieniony w sierpniu 2021 r. Dwa lata gwarancji. ( piec Termet MINI MAX ECO ). Zainstalowano czujnik sadzy.
Od strony podwórka można zaparkować samochód. Wejście do budynku od parkingu jest otwierane kluczem.

IDEALNE RÓWNIEŻ DLA RODZINY !!! Bez większego problemu można zlikwidować ścianki dzielące pokoje i doprowadzić do pierwotnego stanu.

ATUTY: Usytuowanie tej inwestycji pozwala nie obawiać się o obłożenie pokoi na umowach długoterminowych.
Politechnika, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny oraz inne prywatne uczelnie w okolicy zapewniają popyt na naszą ofertę. Ponadto bliskość ogromnych firm, Galerii Handlowej zatrudniających tysiące pracowników zwiększa jej atrakcyjność.

INWESTYCJA: Zwrot z inwestycji może sięgać nawet 8% ( przy zakupie gotówkowym). Od początku kiedy mieszkanie zostało oddane po remoncie w najem jest cały czas w pełni wynajęte.

Linie tramwajowe, autobusowe i cała komunikacja z Ronda Reagana ( 3 minuty piechotą) skomunikuje nas z resztą miasta w każdym kierunku.

KONTAKT: Maria Byczkowska | tel: 530-400-109 | maria.byczkowska@topestate4you.pl

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację!

  • Dostępne w okolicy: Apteka, Sklep, Uczelnia, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Zabudowa niska
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Maria Byczkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TopEstate4you Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TopEstate4you Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Młynarska 4/2, 54-610 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topestate4you.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu