Wrocław-Fabryczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
598 000 PLN
Powierzchnia
9 934 m2

LOKALIZACJA: okolice ul. Jerzmanowskiej

OPIS: Polecam świetnie położoną działkę na wrocławskim Jerzmanowie. Działka o pow. 9 934 m2, szer. 73 m, długość 136 m. Jest to działka siedliskowa . Posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o pow. zabudowy 170 m2 i pow. całkowitej 238 m2. Jest również pozwolenie na budowę budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy 170 m2 i wysokości do 4 metrów. W chwili obecnej na działce znajdują się wybudowane fundamenty.
Prąd na działce. Woda w drodze. Kształt działki jest regularny, kwadratowy, powierzchnia płaska, niezabudowana. Dojazd drogą utwardzoną.

ATUTY: Działka ładnie położona w bliskiej odległości od zabudowy jednorodzinnej i niedalekiej
odległości od obwodnicy, dzięki czemu jest szybki dojazd w różne części miasta Wrocławia. Idealna dla inwestora jaki dla osoby indywidualnej.

CENA: 598 000 tys. zł do negocjacji

KONTAKT: Maria Byczkowska | 530-400-109 | maria.byczkowska@topestate4you.pl

Informacja zawarta w ogłoszeniu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Maria Byczkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TopEstate4you Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TopEstate4you Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Młynarska 4/2, 54-610 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topestate4you.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu